درباره محمد سپهری بیشتر بدانید!

محمد سپهری کارشناس ، مدرس و مدیر موفق و به نام صنعت آسانسور و پله برقی ایران پس از سالها کار صنعتی در سطح کشور و دستاوردهای قابل توجه از جمله :
تدریس به روز ترین نرم افزارهای طراحی ویژه صنعت آسانسور

تدریس شیوه نصب جدیدترین آسانسورهای مدرن دنیا جهت ارتقای سطح ملی صنعت در ایران

برگزاری بیش از ۱۵۰۰ نفر ساعت، کلاس آموزشی در حوزه های مختلف

مدیریت پروژه های صنعتی و ملی با بالاترین امتیاز ممکن

تصمیم گرفت که پا در عرصه ای بذاره که تمام رسالت و عشقش بود ، آموزش مهارت های زندگی

و اما سر آغاز یک باور...

پس از مطالعات بسیار زیاد درحوزه موفقیت ، مهارت های ارتباطی و زندگی شاد دوباره راهی دانشگاه شد تا این مسیر رو با دانش و تحصیلات آکادمیک صحیح تر و اصولی تر پیش ببره و چه رشته ای بهتر از روانشناسی .

محمد سپهری به اولین چیزی که اعتقاد داره اقدامه ( توصیه میکنم پادکست اقدام تنها راه رسیدن رو گوش کنید ) ، خلاصه اون پادکست میگه برای به دست آوردن هر چیزی باید دست به اقدام و عمل زد و قطعا اقدام درست = نتیجه .

محمد سپهری با تاسیس آکادمی قدم به قدم این مسیر رو جدی تر و هدفمندتر دنبال کرد ( وقتی میگم همه چیز رو توی اقدام میبینه باور کنید ) . آکادمی قدم به قدم آرمان های کاملا مشخصی داره :

۱ . همه چیز قابل تغییره اما قدم به قدم

۲ . همه چیز به دست آوردنیه اما قدم به قدم

۳ . همه میتونن موفق بشن اما قدم به قدم

در همین راستا فعالیتی بزرگ رو شروع کرد به نام چالش۲۱روزه قدم به قدم ( البته از اول انقدر بزرگ نبود ، قدم به قدم بزرگ شد، گفتم که همه چیز رو توی اقدام میبینه ) و تمام تلاش این چالش ایجاد عادت های خوب در زندگی آدم هاست ( توصیه میکنم پادکست تاثیر عادت ها بر زندگی رو گوش کنید )

خستتون نکنم

از اونجایی که ، محمد سپهری قوانین و راه های موفقیت خودش رو بررسی کرد و تصمیم گرفت به دیگران هم آموزش بده ( البته که موفقیت از نظر محمد سپهری تعریف خاص خودش رو داره که توصیه میکنم حتما پادکست ، موفقیت از نگاه محمد سپهری رو گوش بدید ) . دانشگاه رفت ، مطالعه علمی کرد و آموزش دادن رو شروع کرد

چون باور و ایمان داره که هر کس باید به اندازه و توان خودش روی دنیا تاثیرگذار باشه ( که البته همه هستن بعضی ها مثبت و بعضی ها منفی ، بعضی ها کم و بعضی ها زیاد ) و اون و تیمش بر اساس توانایی ، استعداد و البته دستاوردهاش این مسیر رو برای موثر بودن در دنیا انتخاب کرد .

به قول خود محمد سپهری ، آخرش رو هیچ کس نمیدونه ولی ما برای این تصویر همه تلاشمون رو میکنیم :

آکادمی قدم به قدم میخواد بر روی سبک زندگی تمام مردم جهان ( با اولویت فارسی زبانان ) تاثیر مثبت بذاره یه جورایی میخواد لایف استایل های خوب بسازه و برای این کار با تمام قدرتش برنامه ریزی میکنه این کار رو با چالش های مهندسی شده ، سمینارها ، کتاب ها ، آموزش های آنلاین و . . . انجا بده . چون معتقدیم تنها راه شادی ، آرامش ، موفقیت و حال خوب، سبک زندگی و عادت های یک آدمه .

ما در این آکادمی تمام تلاشمون اینه تا با الویت انسانیت خدمت کنیم، بارهای بار با سمینارها و خدمات رایگان در سطح کیفی فوق العاده بالا ثابت کردیم که اولویت شماره یک ما انسان های هستند که قصد پیشرفت و تبدیل شدن به یک من بهتر هستن، همین الان هم میتونید با استفاده از آموزش های رایگان سایت کلی آموزش ببینید و تغییر و پیشرفت رو شروع کنید .

در ضمن ما همیشه پذیرای همکاری هستیم ، هر کسی که میخواد رشد کنه و دیگران رو هم رشد بده میتونه با ما هم قدم بشه و عضوی از خانواده ی بزرگ این آکادمی بشه ( برای عضویت در گروه هم قدم ها کافیه با کلیک بر روی درخواست همکاری، همین الان شروع کنید)

چالش ۲۱ روزه قدم به قدم با قدمتی حدود دو ساله و میزبانی از حدود ۲۰۰۰ نفر هم قدم مشتاق، عادت های بنیادی و ارزشمندی را در خانواده ی این عزیزان نهادینه کرده .

برگزاری دوره ها و سمینارهای حضوری با موضوع ارتباطات ، مهارت های زندگی در جای جای ایران عزیزمان :

تهران ، شهرکرد ، دزفول ، شمال ، مشهد و . . . .

برگزاری دوره های ویژه نوجوانان با پرداختن به موضوعات مهم دوران نوجوانی

برگزاری چندین دوره ی آموزشی آنلاین در حوزه حال خوب ، مثبت اندیشی ، ارتباطات و خودشناسی

سخن آخر از زبان محمد سپهری

هم قدم عزیز سلام ، من محمد سپهری یه روزی ، با خودم و خدای خودم عهدی بستم و تمام تلاشم فقط و فقط وفای به این عهده .

عهد من :

من ، تمام تلاشم رو میکنم تا با مطالعات ، تجربیات ، دستاوردها ، آموزش ها و تمام توانایی هام بر روی زندگی آدم های اطرافم تاثیر مثبت و رشد دهنده داشته باشم . عهد بستم که چیزی رو نگم مگر اینکه بهش عمل کنم و ازش نتیجه گرفته باشم و انسانیت و انسان دوستی اولویت اول و آخر من باشه .

براتون بهترین ها رو آرزو میکنم و امیدوارم در این سفر با ما هم قدم بشید .